Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • GitLab

  • Puppet

  • Bamboo

  • Ansible

  • Java

  • Python

  • SQL

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • JMS

  • JBOSS/WildFly

  • Apache

  • Logstash

  • Elasticsearch

  • Kibana

  • Zabbix

  • JIRA

O projekcie

Z czym będziesz pracować?

•Technologie: Git, Gitlab CI/CD, Bamboo, Puppet, Ansible, Java, Python, SQL, PostgreSQL, MySQL, JMS, JBOSS/WildFly, Apache;

•Systemy rozproszone, mikroserwisy, clustry;

•Logstash, Elasticsearch, Kibana, Zabbix, JIRA;

•Zespół do którego szukamy nowej osoby będzie pracował w trybie 24/7

Jeśli jakieś pojęcia techniczne nie będą Ci znane, nie martw się. Chętnie Ci pomożemy oraz nauczymy wszystkiego, co będzie Ci potrzebne.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji, wdrażanie, utrzymanie i optymalizacja narzędzi, serwisów i środowisk wspierających procesy developerskie w zakresie automatycznego budowania, testowania, wdrażania i monitorowania aplikacji

  • Dbanie o bezpieczeństwo, dostępność i wydajność środowisk i narzędzi

  • Współpraca z dostawcą usług utrzymania oraz zespołem developerów

  • Wsparcie zespołów developerskich w utrzymaniu aplikacji (wyszukiwanie zgłaszanych błędów, dokonywanie drobnych poprawek kodu, znajdowanie rozwiązań ułatwiających utrzymanie aplikacji

  • Tworzenie i aktualizacja monitoringu serwisów

  • Reagowanie na aktualne zgłoszenia i powiadomienia o niedostępności usług

  • Wsparcie zespołów w prowadzeniu dokumentacji z zakresu rozwiązywania problemów

  • Kontakt z klientem w celu rozwiązania technicznych problemów związanych z usługami płatności

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Podstawowa znajomość poleceń i obsługa terminala Linux

  • Chęci do nauki

  • Zaangażowania, wykazywania inicjatywy;

  • Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w trybie hybrydowym

  • Współpracę i udział w unikalnych projektach

  • Nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi

  • Benefity dostosowane do potrzeb pracowników

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji

Blue Media S.A.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

•Zapoznamy się z Twoją aplikacją

•Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!