Oferta pracy

Application Administrator / System Engineer

Billennium S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • MSSQL

  • Active Directory

  • SAN/NAS

Twój zakres obowiązków

  • administracja serwerami Windows,

  • utrzymanie aplikacji serwerowych i klienckich ,

  • monitorowanie zasobów, licencji i wydajności,

  • tworzenie bazy wiedzy (artykułów, instrukcji itp.),

  • zarządzanie użytkownikami oraz zasobami sieciowymi ,

  • praca dla klienta międzynarodowego.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • doświadczenie w administrowaniu systemami Microsoft Windows Server 2008/2012/2016,

  • wiedza z zakresu zagadnień związanych z infrastrukturą IT oraz architekturą systemów informatycznych,

  • doświadczenie w administrowaniu, monitorowaniu i zarządzaniu systemami IT,

  • znajomości protokołów sieciowych dla modelów OSI, TCP/IP,

  • bardzo dobra znajomość MSSQL (Management Studio).

Mile widziane

  • znajomość usług katalogowych Active Directory,

  • znajomość sieci LAN/WAN - znajomość zagadnień dot. wirtualizacji,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów,

  • znajomość technologii SAN/NAS.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie,

  • szkolenia wstępne,

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,

  • darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne,

  • praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Billennium S.A.

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy