Oferta pracy

Application Architect

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

  • Fabryczna 6, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 15 sie 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 6

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

Mile widziane

  • C++

  • Go

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury usług backendowych:

  • tworzenie dokumentacji

  • tworzenie wstępnych wersji demonstracyjnych rozwiązań (POC)

  • opracowywanie integracji pomiędzy usługami:

  • definiowanie, rozbudowywanie i dokumentowanie i interfejsów (OpenAPI, JSON RPC SOAP, itd.)

  • projektowanie aspektów bezpieczeństwa (autentykacja, autoryzacja, szyfrowanie)

  • definiowanie zadań programistycznych na podstawie wymagań biznesowych:

  • współpraca z właścicielami produktów w definiowaniu wymagań projektowych

  • komunikowanie i interpretacja wymagań biznesowych na potrzeby zespołów programistycznych

  • dobór narzędzi i rozwiązań dostosowanych do wymagań biznesowych i kompetencji zespołów programistycznych

  • estymacja czasochłonności zadań

  • dopasowywanie przyjętych rozwiązań do planów terminowych produktów i projektów

  • analiza aspektów utrzymania systemu w kontekście proponowanych rozwiązań

  • współpraca z innymi architektami przy tworzeniu rozproszonych systemów informatycznych

  • nadzór nad implementacją zaprojektowanej architektury

  • czynne wspomaganie zespołów programistycznych:

  • przeglądy kodu

  • promowanie dobrych praktyk w tworzeniu kodu, dopasowywanie wzorców

  • kontrolowanie zakresu testów jednostkowych i integracyjnych

  • wsparcie w refaktoryzacji kodu

  • wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do projektowanych systemów

  • wsparcie w zarządzaniu cyklem wytwórczym oprogramowania (CI/CD).

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w projektowaniu oprogramowania

  • wiedza z zakresu tworzenia architektury oprogramowania (wzorce, dobre praktyki, klasyfikacja) i umiejętność praktycznej aplikacji posiadanej wiedzy

  • praktyczna umiejętność programowana w C# (.Net Core)

  • doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi

  • praktyka w pracy metodykami Agile

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole, chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą

  • znajomiść angielskiego min.B2+.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • międzynarodowe projekty

  • przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz zgrany zespół

  • przyjazną oraz nieformalną atmosferę pracy (brak dress code oraz brak open space)

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny

  • kartę Multisport

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalniej (ale mamy też nowoczesne biuro we Wrocławiu, w którym na pewno znajdziesz swoje miejsce, jeśli tylko masz ochotę).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

Inne wymagania

  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów biznesowych

  • umiejętność skutecznej komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji.

  • wykształcenie związane z inżynierią oprogramowania

  • znajomość kilku języków programowania (C++ /Go/Pyton)

  • znajomość zagadnień konteneryzacji aplikacji.

Teleste Video Networks to część międzynarodowej organizacji – TELESTE Corporation. Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, firma koncentruje się na obszarze wielkoskalowych systemów monitoringu bezpieczeństwa wideo oraz bezpieczeństwa sytuacyjnego. Nasze systemy znajdują zastosowanie w przestrzeni miejskiej oraz w kolejowych i drogowych systemach transportowych. Projekty zlokalizowane są w większości europejskich krajów, a także w USA, Kanadzie, Chinach, Afryce Południowej oraz Australii.

Przewiń do profilu firmy