Application Engineer (elektryk, automatyk) – systemy windowe

GOODMAN Doradztwo Personalne S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta czołowego, światowego producenta komponentów do wind osobowych (drzwi, silniki, kabiny, wciągarki) oraz kompletnych wind do nowoczesnych budynków, firmy z długą historią i własną siecią międzynarodowych biur handlowych na całym świecie, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem działalności oddziału w Polsce, poszukujemy kompetentnej osoby do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca stacjonarna w biurze konstrukcyjno / handlowym w Warszawie, nowo tworzone stanowisko
  • praca nad projektami modernizacyjnymi wind na rynek polski i zagraniczny
  • opieka nad zagadnieniami technicznymi związanymi z obszarem elektrycznym, elektronicznym i automatyki w bieżących projektach modernizacyjnych wind
  • dobór urządzeń elektrycznych z wykorzystaniem konfiguratorów
  • współpraca sterowania dźwigu z urządzeniami wykonawczymi i peryferyjnymi
  • uzgodnienia dokumentacyjne z producentami urządzeń z zagranicy oraz klientami (sterowania, falowniki, napędy itp.)
  • projekty tylko w zakresie funkcjonalnym (blokowym)
  • zarządzanie produktami (product management) z obszaru elektrycznego/elektronicznego
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników technicznych z obszaru elektrycznego i sterowań
  • wsparcie zdalne w uruchomieniach dla klientów (after sales support)
  • współpraca z konstruktorami – mechanikami, przy bieżących projektach modernizacyjnych
  • wsparcie techniczne dla handlowców
  • okazjonalne wsparcie dla klientów na obiektach
  • uzgodnienia modernizacji dźwigów z normami
  • tłumaczenia dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie w obszarze: automatyki, elektryki, elektroniki lub pokrewne
  • doświadczenie w branży dźwigowej lub zbliżonej zwłaszcza w zakresie sterowań i napędów elektrycznych będzie zdecydowanym atutem
  • jesteśmy otwarci na Inżynierów z innych branż, chętnych do nauki branży windowej (dźwigowej)
  • swobodna komunikacja w języku angielskim (wymóg konieczny) – codzienny kontakt z dostawcami, klientami i oddziałami z zagranicy
  • gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym
  • duża samodzielność
  • wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do zespołu światowego producenta komponentów do wind osobowych
  • umowa o pracę, stabilne zatrudnienie; wynagrodzenie podstawowe plus bonus roczny; opieka medyczna
  • długofalową współpracę i możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • nowo tworzone stanowisko w wyniku dalszego rozwoju firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy