Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Application Engineer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Gestra Polonia Sp. z o.o.

GESTRA Polonia jest liderem na rynku urządzeń i systemów dla instalacji pary i kondensatu, obecna na rynku zaworów i instalacji przemysłowych w Polsce od ponad 30 lat. Stuprocentowym udziałowcem spółki jest GESTRA AG z Bremy. Oferujemy profesjonalne doradztwo, dobór, dostawy i serwis urządzeń przemysłowych do instalacji pary i kondensatu.

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie
Numer referencyjny: AE/GDA/2017
Opis stanowiska:
  • analiza techniczna zapytania ofertowego i przygotowanie wyceny projektu
  • opracowanie lub zebranie dokumentacji technicznej projektu
  • nadzór nad procesami przygotowania i realizacji projektów
  • konsultacje techniczne
  • bieżące kontakty z klientami
  • promowanie wizerunku firmy
  • współpraca z innymi działami firmy, również za granicą
Wymagania:
  • absolwent Wydziału Mechanicznego lub Energetycznego (najchętniej kierunki związane z techniką cieplną)
  • doświadczenie z branży systemów pary i kondensatu/energetyka cieplna - minimum 3-4 lata
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • umiejętność samodzielnego działania i operatywności, jak również pracy w zespole
  • sumienność i orientacja na cele, zaangażowanie, dokładność
Oferujemy:
  • umowę o pracę na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia techniczne i merytoryczne w zakresie oferowanych produktów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • pakiet medyczny, socjalny i multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GESTRA Polonia Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Gestra Polonia z siedzibą w Gdańsku przy ul. Schuberta 104. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.