Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Application Engineer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gestra Polonia Sp. z o.o.

    GESTRA Polonia jest liderem na rynku urządzeń i systemów dla instalacji pary i kondensatu, obecna na rynku zaworów i instalacji przemysłowych w Polsce od ponad 30 lat. Stuprocentowym udziałowcem spółki jest GESTRA AG z Bremy. Oferujemy profesjonalne doradztwo, dobór, dostawy i serwis urządzeń przemysłowych do instalacji pary i kondensatu.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie
    Numer referencyjny: AE/GDA/2017
    Opis stanowiska:
    • analiza techniczna zapytania ofertowego i przygotowanie wyceny projektu
    • opracowanie lub zebranie dokumentacji technicznej projektu
    • nadzór nad procesami przygotowania i realizacji projektów
    • konsultacje techniczne
    • bieżące kontakty z klientami
    • promowanie wizerunku firmy
    • współpraca z innymi działami firmy, również za granicą
    Wymagania:
    • absolwent Wydziału Mechanicznego lub Energetycznego (najchętniej kierunki związane z techniką cieplną)
    • doświadczenie z branży systemów pary i kondensatu/energetyka cieplna - minimum 3-4 lata
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość AutoCAD oraz pakietu MS Office
    • komunikatywność
    • umiejętność samodzielnego działania i operatywności, jak również pracy w zespole
    • sumienność i orientacja na cele, zaangażowanie, dokładność
    Oferujemy:
    • umowę o pracę na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
    • miłą atmosferę pracy
    • szkolenia techniczne i merytoryczne w zakresie oferowanych produktów
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
    • pakiet medyczny, socjalny i multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GESTRA Polonia Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Gestra Polonia z siedzibą w Gdańsku przy ul. Schuberta 104. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.