Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Application Engineer

POLAND TRIP sp. z o.o.

5 50060 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialny za kierowanie partnerami serwisowymi w celu ukończenia instalacji i uruchomienia urządzeń (w tym m.in. robotów kołowych i stacji ładowania, regałów ruchomych, kodów QR, stacji kompletacyjnych, konstrukcji obiektu Wiring, urządzeń sieciowych, ogrodzeń, szafy sterowniczej PLC bezpieczeństwa i kurtyny świetlnej ) w celu zapewnienia terminowego, prawidłowego i bezpiecznego zakończenia prac.

  • Odpowiedzialny za posprzedażowe wsparcie techniczne, w tym rozwiązywanie problemów, konserwację i naprawę sprzętu, a także szkolenie klientów.

  • Szybkie reagowanie na zapytania serwisowe związane z usługami w terenie, aby zapewnić zadowolenie klienta i dostępność sprzętu.

  • Odpowiedzialny za szkolenie partnerów serwisowych, i wziąć odpowiedzialność za akceptację wdrożenia sprzętu po zadaniu partnerów.

  • Pomoc w zdalnym zarządzaniu rezerwą serwisową

  • Inne prace związane z serwisem

  • Konieczność pracy w siedzibie klienta przez 2~4 tygodnie lub dłużej.

Nasze wymagania

  • Dobra mobilność pracy w różnych warunkach geograficznych i kulturowych

  • Szybkie reakcje i doskonałe umiejętności praktyczne, zarówno mechaniczne jak i elektryczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia inżyniera budowy.

  • Umiejętność czytania i rysowania schematów konstrukcji elektrycznych

  • Silne umiejętności komunikacyjne Niektóre podstawowa wiedza o sieci lub bazy danych jest preferowana

  • Płynny chiński i angielski w formie ustnej i pisemnej

  • Czas podróży w pracy to około 60%~80%.

  • Praca hybrydowa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • możliwość rozwoju

  • nowe wyzwania

  • pracę w międzynarodowym środowisku

O nas