Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DXC Technology Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Application Engineer (.NET) / Inżynier aplikacji (.NET)

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie 2 i 3 linii wsparcia aplikacji

  • Analiza zagadnień i problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • Rozwiązywanie incydentów i realizacja zgłoszeń serwisowych

  • Koordynacja cyklu życia incydentów

  • Monitorowanie dostępności i wydajności systemów

  • Utrzymanie dokumentacji systemowej, bazy wiedzy i instrukcji pracy

  • Opracowywanie, testowanie i wdrażanie poprawek błędów i drobnych ulepszeń (trzecia linia wsparcia)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie informatyki lub pokrewnej dziedziny

  • Doświadczenie w rozwoju .NET

  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie

  • Umiejętności rozwiązywania problemów

  • Szybkie uczenie się

  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

  • Praca zespołowa i umiejętność pracy pod presją

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Mile widziane: doświadczenie z chmurą Azure, ASP .NET Core 3, Angular, Typescript, NodeJS, Swagger, Postman, .NET SQL Project, Azure SQL Server, Azure DevOps

To oferujemy

Oferujemy stałą pracę w międzynarodowej firmie, w której napotkasz wiele możliwości współpracy z inspirującymi ludźmi z całego świata. Miejsce, w którym możesz uczyć się, pracować z ekspertami, dzielić się swoją wiedzą oraz cieszyć się wieloma aktywnościami towarzyskimi i wydarzeniami przygotowanymi dla naszych Pracowników.

Dodatkowo oferujemy:

• Umowa o pracę na pełen etat

• Liczne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego oraz awansu w firmie poprzez udział w ciekawych i ambitnych projektach

• Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy z polityką otwartych drzwi

• Profesjonalne programy szkoleń technicznych i umiejętności miękkich (wewnętrzny DXC University, DXC Partners Network i program certyfikacji), możliwość nauki i rozwoju w zespole doświadczonych kolegów

• Prywatna opieka medyczna, system świadczeń socjalnych, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, program Wellness (w tym masaże), lekcje języka niemieckiego, kącik relaksu (gry XBOX i inne), społeczności sportowe

• Program Wsparcia Pracownika (udzielanie pomocy pracownikom w trudnych sytuacjach życiowych)

• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń dostosowany do doświadczenia i kwalifikacji kandydata

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • foreing language classes

DXC Technology to wiodąca na świecie niezależna firma świadcząca kompleksowe usługi IT, pomagająca klientom wykorzystać siłę innowacji, aby prosperować. Stworzona z połączenia CSC i działu Enterprise Services firmy Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obsługuje prawie 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach. Niezależność technologiczna firmy, globalne talenty i rozległy sojusz partnerski łączą się, aby dostarczać potężne usługi i rozwiązania IT nowej generacji. Technologia DXC jest uznawana wśród najlepszych obywateli korporacyjnych na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.dxc.technology/.

W Polsce znajdujemy się w Warszawie i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy

Global Innovation Delivery Center Poland, duża, rozwijająca się organizacja dostawcza oferująca wysokiej jakości usługi opracowywania aplikacji i zarządzania aplikacjami klientom DXC Technology na całym świecie. Portfolio Centrum obejmuje pełny cykl życia oprogramowania, w tym: Tworzenie aplikacji; Zarządzanie aplikacjami, zapewnienie jakości, zarządzanie projektami, testowanie, analiza biznesowa i systemowa. Główny obszar technologiczny koncentruje się na hurtowniach danych/Business Intelligence, rozwiązaniach internetowych i mobilnych, systemach ERP i CRM. Większość pracowników Centrum posiada liczne certyfikaty Oracle, Sun, SAP, Siebel, ISEB, ISTQB, ITIL, CMMI, PMP i Six Sigma.