Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Application Manager Sales (SD) SAP

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar aplikacji sprzedażowej SAP (SD)

  • Odpowiedzialność za spójność i funkcjonalność, w tym zależności od innych systemów i interfejsów podczas rolloutów i codziennych operacji, takich jak nasze rozwiązanie CRM SAP C4C.

  • Trzeci poziom wsparcia w codziennych operacjach, odpowiednio z własnymi kompetencjami w zakresie debugowania ABAP lub we współpracy z programistami.

  • Ocena koncepcji rozwiązania wniosków o zmianę (CR) pod kątem wykonalności, ryzyka i standaryzacji procesów / funkcji

  • Specyfikacja techniczna wniosków o zmianę (CR) wymaganych do programowania / zmiany interfejsów.

  • Wdrażanie zmian funkcjonalnych w oparciu o zatwierdzone żądania zmian zgłaszane przez globalnych właścicieli procesów

  • Dostosowywanie systemu do potrzeb klienta wraz z dokumentacją.

  • Szkolenia i know-how przekazywanie użytkownikom kluczowym

  • Przygotowanie i przeprowadzanie funkcjonalnych testów systemu.

  • Inicjowanie usprawnień i optymalizacji systemu w oparciu o nowe funkcjonalności lub technologie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki, administracji biznesu lub podobne (Politechnika/ Uniwersytet).

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze aplikacji sprzedażowych SAP (SD).

  • Dobra znajomość integracyjnych procesów SAP.

  • Gotowość do podróży służbowych do 30%, rzadko, głównie podczas projektów wdrożeniowych.

  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Duch pracy zespołowej i profesjonalne umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość SAP w zakresie ustalania cen i przetwarzania rabatów.

  • Znajomość ABAP / debugowania.

  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą i ciekawą pracę w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie;

  • Możliwość ciągłego rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki wybór szkoleń i zajęć na rzecz rozwoju umiejętności i kwalifikacji;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazna atmosfera pozwalająca na samorealizację.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Nasze Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje menedżera aplikacji SAP w zakresie modułu sprzedaży. Jeśli czujesz się komfortowo w dynamicznym, międzynarodowym i opartym na współpracy miejscu pracy, Zehnder zapewnia środowisko, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła wyzwaniom i inspirować.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.