Logo Pracuj.pl

Application Manager Sales (SD) SAP

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar aplikacji sprzedażowej SAP (SD)
  • Odpowiedzialność za spójność i funkcjonalność, w tym zależności od innych systemów i interfejsów podczas rolloutów i codziennych operacji, takich jak nasze rozwiązanie CRM SAP C4C.
  • Trzeci poziom wsparcia w codziennych operacjach, odpowiednio z własnymi kompetencjami w zakresie debugowania ABAP lub we współpracy z programistami.
  • Ocena koncepcji rozwiązania wniosków o zmianę (CR) pod kątem wykonalności, ryzyka i standaryzacji procesów / funkcji
  • Specyfikacja techniczna wniosków o zmianę (CR) wymaganych do programowania / zmiany interfejsów.
  • Wdrażanie zmian funkcjonalnych w oparciu o zatwierdzone żądania zmian zgłaszane przez globalnych właścicieli procesów
  • Dostosowywanie systemu do potrzeb klienta wraz z dokumentacją.
  • Szkolenia i know-how przekazywanie użytkownikom kluczowym
  • Przygotowanie i przeprowadzanie funkcjonalnych testów systemu.
  • Inicjowanie usprawnień i optymalizacji systemu w oparciu o nowe funkcjonalności lub technologie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki, administracji biznesu lub podobne (Politechnika/ Uniwersytet).
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze aplikacji sprzedażowych SAP (SD).
  • Dobra znajomość integracyjnych procesów SAP.
  • Gotowość do podróży służbowych do 30%, rzadko, głównie podczas projektów wdrożeniowych.
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Duch pracy zespołowej i profesjonalne umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość SAP w zakresie ustalania cen i przetwarzania rabatów.
  • Znajomość ABAP / debugowania.
  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą i ciekawą pracę w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie;
  • Możliwość ciągłego rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki wybór szkoleń i zajęć na rzecz rozwoju umiejętności i kwalifikacji;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i umiejętności;
  • Przyjazna atmosfera pozwalająca na samorealizację.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Nasze Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje menedżera aplikacji SAP w zakresie modułu sprzedaży. Jeśli czujesz się komfortowo w dynamicznym, międzynarodowym i opartym na współpracy miejscu pracy, Zehnder zapewnia środowisko, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła wyzwaniom i inspirować.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Application Manager Sales (SD) SAP, zachodniopomorskie