Oferta pracy

Application Operations Engineer

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Niemiecki bank, który kilka lat temu otworzył w Łodzi swój oddział. Zajmują się rozwojem nowych aplikacji bankowych. W tym momencie zatrudniają ponad 500 pracowników. Prowadzimy rekrutacje do działu zajmującego się budowaniem infrastruktury IT pod obsługę papierów wartościowych. Zespół w Polsce dopiero się buduje. Na ten moment jest 1 osoba na tym stanowisku oraz 2 osoby we Frankfurcie.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Unix (Solaris, RedHat)

  • GCP

  • Oracle

  • Openshift

  • Dynatrace

  • Tivoli

  • Jira

  • HPSM

  • UC4

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zespół SCRUMowy

  • Analizowanie, rozwiązywanie i dokumentowanie awarii;

  • Wdrażanie zmian na produkcję oraz zapewnienie ciągłości pracy systemów,

  • Obsługa zmian/incydentów/problemów za pomocą systemów ticketowych;

  • Zadania koncepcyjne wokół poszukiwania nowych rozwiązań technicznych, modeli danych i procesowych;

  • Przeprowadzanie procesu testowania i wdrażanie nowych lub wydanych aplikacji,

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość systemów Unix

  • Dobra znajomość baz relacyjnych SQL

  • Doświadczenie z systemami ticketowymi,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Organizacja pracy

Liczba osób w zespole

  • 3

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • 26 dni urlopu na start, za każdy przepracowany rok, dostajemy dodatkowy dzień,

  • Przy pracy zdalnej pracownik otrzymuje laptop, telefon oraz monitor oraz dodatek za zużycie mediów,

  • Karta Sodexo Lunch Pass (250zł),

  • Karta Multisport, opieka medyczna Enelmed, dostęp do platformy e-learningowej, dofinansowanie kursów językowych, biletów na eventy, certyfikatów branżowych,

  • Program Wsparcia Psychologicznego dla pracownika i rodziny

  • Możliwość pracy zdalnej w 100%. Firma dofinansowuje dojazdy do biur, jeżeli taka opcja Cię interesuje,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie z przełożonym oraz osobą techniczną

Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing oraz IT. Współpracujemy z takim klientami jak Zalando, HM, UPS, Amcor, Tarczyński, Rainbow i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy