Oferta pracy

Application Specialist

Simplicity RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Do polskiej siedziby wiodącego, międzynarodowego banku komercyjnego, w związku z trwającą transformacją cyfrową poszukujemy:

Główne zadania:

  • Wykonywanie, zapewnianie i wspieranie stabilności w codziennym przetwarzaniu wsadowym (przy użyciu One Automation [dawniej UC4])
  • Wydajne działanie aplikacji, w tym działania takie jak monitorowanie, definiowanie / poznanie zależności, rozwiązywanie problemów itp.
  • Zarządzanie cyklem życia oprogramowania i wdrażanie (automatyczny transport / ręczny import obiektów) w środowiskach produkcyjnych i testowych obsługujących technologie CI / CD)
  • Doradztwo w zakresie projektowania pracy na platformie Hadoop HDP dla Data Lake

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości obszarów Linux/Unix (shell scripting)
  • Bogate doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (SQL)
  • Znajomość narzędzi do planowania, takich jak: Cron, UC4 lub podobne
  • Znajomość ITIL

Miło jeśli masz:

  • Doświadczenie z ekosystemem Hadoop lub chęć do nauki Cloudera lub Hortonworks Data Platform (HDP)- jeżeli nie, liczymy na otwartość na naukę!
  • Angielski Poziom B1 obowiązkowy

Co oferujemy:

  • Przyjazne środowisko międzynarodowe
  • Możliwość profesjonalnego szkolenia językowego i rozwoju (kursy angielskiego i niemieckiego; szkolenia techniczne i warsztaty)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń, w tym: Pakiet opieki medycznej, Multisport, Karta obiadowa, Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Otwarte środowisko biurowe
  • W obecnej sytuacji pracujemy zdalnie i nie podróżujemy (do końca roku).
  • Możliwość pakietu relokacyjnego
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy