Application Support Engineer

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-04-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    // Kogo szukamy

    Osób, które są gotowe w systemie 24/7 wspierać naszych klientów w codziennym użytkowaniu aplikacji i posłużą swoją wiedzą na polu ciągłych usprawnień w tym zakresie.

    Idealnie, gdybyś miał/miała doświadczenie w Application Support. Jeśli zaś stawiasz pierwsze kroki, ale interesuje Cię to zagadnienie i płynnie posługujesz się językiem angielskim, zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie na start.

    // Kim jesteśmy

    Jako ENGINIETY tworzymy zespół INŻYNIERÓW TRANSFORMACJI. Zgodnie z etyką inżynierską wdrażamy rozwiązania omnichannel dla klientów w Polsce i Europie. W oparciu o partnerskie relacje z klientami, skutecznie realizujemy kompleksowe projekty, które są wydajne i użyteczne.

    // Co jest dla nas ważne

    _Cenimy wzajemny szacunek i różnorodność w zespole
    _Otwarcie mówimy o oczekiwaniach i potrzebach, udzielamy informacji zwrotnych
    _Stawiamy na inżynierską precyzję w realizowaniu projektów
    _Liczy się dla nas odpowiedzialność za powierzone zadania oraz chęć dzielenia się wiedzą doświadczeniem z zespołem

    Do naszego zespołu w Gliwicach szukamy osoby na stanowisko

    JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA

    _wesprze biznesowo i technicznie użytkowników aplikacji w zakresie rozwiązywania problemów (związanych z błędami danych i błędami aplikacji) oraz integracji systemów upstream i downstream
    _chce być drugą linią wsparcia dla przychodzących zgłoszeń
    _będzie odpowiadać za tworzenie i utrzymywanie knowledge base

    A DO TEGO

    _masz doświadczenie we wsparciu aplikacji (1-3 lata)
    _znasz języki skryptowe (np. Groovy) i składnię języka SQL
    _realizujesz zadania w oparciu o ITIL
    _sprawnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
    _nie boisz się zagłębiać w dokumentację techniczną
    _analitycznie podchodzisz do problemów, zawsze szukając najpierw ich przyczyny
    _potrafisz pracować w grupie, jak również świetnie organizujesz własną pracę
    _lubisz się uczyć i chcesz się rozwijać w zakresie naszych aplikacji
    I poznaj nas bliżej podczas rozmowy

    // Oferujemy

    _zatrudnienie na pełny etat w formie umowy o pracę w trybie 24/7
    _warunki finansowe zależne od Twoich kompetencji i doświadczenia w przedziale
    4 500-6 500 zł brutto
    _prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie na życie
    _kurs języka angielskiego
    _możliwość rozwoju zawodowego
    _dostęp do biblioteki – jeżeli nie znajdziesz w niej pozycji, której potrzebujesz, zamówimy ją
    _regularne imprezy integracyjne – wyjazdowe i na miejscu

    Zapraszamy do ENGINIETY.

    Aby umożliwić nam kontakt z Tobą, dodaj w swoim CV:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Enginiety Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, adres 44-100 Gliwice, ul. Dworcowa 25 na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Przetwarzanie dotyczy bieżącego procesu rekrutacyjnego, jak również prowadzonych w przyszłości. Podstawą przetwarzania danych są przepisy art.221 i art.94 Kodeksu pracy

    i podanie wskazanych tam danych jest obowiązkowe, zaś w pozostałym zakresie podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda i podanie tych danych jest dobrowolne.

    Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i zostałam/-em pouczona/-y, że zgoda ta może przeze mnie zostać w każdym czasie wycofana. Ponadto zostałam/-em pouczona/-y, że: przysługuje mi prawo dostępu i wglądu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych oraz prawie do przeniesienia moich danych, jak też prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Administratorem podanych danych osobowych jest Enginiety Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, adres 44-100 Gliwice, ul. Dworcowa 25, kontakt na mail: [email protected] Dane przechowywane będą w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych do końca roku kalendarzowego licząc 2 lata od przesłania aplikacji.