Oferta pracy

Application Security Engineer

Relyon IT ServicesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Application Security EngineerNumer ref.: MH/1910/WA/ASE

Kluczowe Obowiązki:

  • Praca w wielokulturowym i doświadczonym zespole specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa aplikacji.
  • Dostarczanie rozwiązań z zakresu ochrony danych i bezpieczeństwa aplikacji internetowych,
  • Projektowanie i rozszerzanie nowych oraz istniejących systemów w obszarze bezpieczeństwa IT w banku,
  • Praca na trzeciej lini wsparcia oraz zapewnienie wysokiego poziom utrzymania różnych produktów zabezpieczających,
  • Bezpośredni udział w kluczowych globalnych programach banku,
  • Praca ze stackiem technologicznym: HTTP Reverse Proxy, Web Application Firewall, Authentication, Token Management i Identity Federation Services.

Podstawowe umiejętności i kwalifikacje:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w co najmniej jednym z następujących obszarów bezpieczeństwa IT:
    • Doświadczenie z Web Security,
    • Doświadczenie z Internet Facing Application components (Application Firewalls, Reverse / Forward Proxies, Single-Sign On),
    • Znajomość języków skrypotowych (Shell, Perl or Python),
    • Doświadczenie w pracy z Linux (Redhat),
  • Bardzo dobra komunikacja w j. angielskim.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze DevOps i CI/CD, (Docker, Jenkins),
  • Znajomość Java,
  • Wykształcenie wyższe: Kierunek z informatyka lub pokrewne,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością incydentów.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną,
  • Elastyczne formy współpracy,
  • Pakiet medyczny oraz sportowy,
  • Usługi księgowe,
  • Stałą opiekę konsultanta na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.
Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy