Connectis_

Application Support

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 2 miesiące
    do: 21 lip 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

Szczytnicka 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie najlepszego wsparcia produkcji i wskazówek dla użytkownika

  • Ścisła współpraca z zespołem wsparcia technicznego drugiego poziomu

  • Wspieranie zespołu wsparcia użytkowników pierwszego poziomu

  • Zaangażowanie / częściowe zarządzanie awariami systemu

  • Monitorowanie zgłoszeń użytkowników

  • Praca w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia w roli wsparcia IT, operacji zgodności lub integracji biznesowej.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i zapoznania z nowymi koncepcjami

  • Dobre zrozumienie procesów IT oraz umiejętności technologicznych

  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Pakiet sportowy i medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne