Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Application Technologist - beverages industry

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 08.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest globalny dostawca zintegrowanych, opartych na technologii rozwiązań owocowych, zapewniających zaawansowane podstawy, związki i surowce dla światowego przemysłu napojów.  Spółka z kapitałem izraelskim posiadająca swoje biura na kilku kontynentach. Poszukujemy osobę na stanowisko:

    Miasto: Łódź
    Region: łódzkie
    Nr referencyjny: AP/12/DPM

    Zakres Obowiązków:

    • Doradztwo technologiczne dla Klientów z branży napojowej
    • Wdrażanie i koordynacja w testach produktów i pierwszych seriach produkcji
    • Wdrażanie wraz z klientem dokumentacji technologicznej
    • Ciągła współpraca z działami R&D w zakładach produkcyjnych
    • Zbieranie informacji na temat trendów w branży na rynku polskim
    • Współpraca z centralą firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie związane z żywnością
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca i raportowanie wewnątrz firmy)
    • 2- letnie doświadczenie w pracy/ we współpracy z technologią w branży napojowej
    • Zdolności w szybkim reagowaniu w sytuacjach kryzysowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Pracę u lidera w swojej branży
    • Możliwość pracy w spółce o innowacyjnych produktach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca w systemie Home office
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."