Logo Pracuj.pl

Applications Administrator

ALIOR BANKO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Ansible

  • Rundeck

  • Oracle

  • Postgres

  • SQL

Mile widziane

  • Amazon Web Services

  • Microsoft Azure

  • Google Cloud Platform

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie systemów informatycznych banku pod kątem zachowania ciągłości działania,
  • administracja systemami operacyjnymi Linux,
  • administracja aplikacjami bankowymi (II linia wsparcia),
  • rozwój mechanizmów monitorowania serwisów IT,
  • rozwój infrastruktury aplikacyjnej w celu zachowania wysokiej wydajności i dostępności systemów informatycznych,
  • opracowywanie procedur operacyjnych i awaryjnych,
  • automatyzacja zadań administracyjnych i procesów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych (mile widziana branża finansowa),
  • dobra znajomość administracji serwerami Linux,
  • dobra znajomość języków skryptowych wspomagających czynności administracyjne (np. Bash, PERL, Python) oraz narzędzi Ansible i Rundeck,
  • znajomość zagadnień dot. relacyjnych baz danych Oracle, Postgres i języka SQL,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • mile widziana znajomość usług chmurowych: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na niepełny lub pełny etat – dajemy Ci możliwość dostosowania wymiaru etatu do Twoich prywatnych potrzeb,
  • wolne weekendy,
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej i trenerskiej,
  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • dofinansowania do wczasów, prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym, kartę MultiSport,
  • samodzielne stanowisko pracy wspierane szkoleniami,
  • przejrzystą ścieżkę kariery, a ponadto szerokie możliwości rozwoju w strukturach Banku,
  • spotkania integracyjne, nastawienie na miłą atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Applications Administrator, Jana Pałubickiego 6, Gdańsk