Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AR Accountant Specialist

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Mokotów
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

PEOPLE Sp. z o.o.

Mokotów

Warszawa

Numer ref.: AR/18/04/2020/JO-SSC/BPO

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie i księgowanie transakcji
  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy w przypadku brakujących lub niejasnych płatności z klientem anglojęzycznym
  • Monit spłat i należności na wybranych rachunkach

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości, windykacji lub obsłudze klienta będzie atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego, awansu, szeroki dostęp do szkoleń
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Opcja zdobycia doświadczenia w pracy z zagranicznymi klientami biznesowymi
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa i inne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne