Oferta pracy

Nr Ref: AR/DE/07/2021

AR Accountant with German

Raben Management Services O firmie

  • Baraniaka 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Raben Management Services

Baraniaka 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie transakcji w systemie SAP - w tym: faktur sprzedażowych, faktur, korekt, wyciągów bankowych

  • Kontrola poprawności parametrów na kontach dostawców i klientów

  • Obsługa zapytań od klientów zew. i wew. w języku niemieckim

  • Bieżący kontakt z kontrahentami oraz z zespołami operacyjnymi spółki w celu potwierdzenia i uzgodnienia sald

  • Wsparcie lokalnego procesu windykacji należności

  • Udział w projektach optymalizujących procesy księgowe oraz przejęciach funkcji księgowej

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w dziale księgowości

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2), znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów

  • Mile widziane: wykształcenie kierunkowe (np. studia ekonomiczne lub kursy w stowarzyszeniu księgowych), znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę u wiodącego operatora usług logistycznych

  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole

  • Możliwość rozwoju i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny - MyBenefit, a w nim karta MultiSport i możliwość wyboru indywidualnie dopasowanych świadczeń z dostępnego koszyka (bilety do kina, bony i vouchery na różne zakupy lub usługi)

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Jasne ścieżki rozwoju kariery – w SSC Raben Group pracownik może rozwijać się w ramach 3 ścieżek rozwoju: specjalistycznej, managerskiej, projektowej

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników

  • Wysoka kultura organizacyjna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

Praca w zespole wyzwala w nas energię.

Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

Uczymy się od siebie nawzajem.