Logo Pracuj.pl

AR Accountant with German

Raben Management ServicesO firmie

Raben Management Services

Baraniaka 6

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie transakcji w systemie SAP - w tym: faktur sprzedażowych, faktur, korekt, wyciągów bankowych
  • Kontrola poprawności parametrów na kontach dostawców i klientów
  • Obsługa zapytań od klientów zew. i wew. w języku niemieckim
  • Bieżący kontakt z kontrahentami oraz z zespołami operacyjnymi spółki w celu potwierdzenia i uzgodnienia sald
  • Wsparcie lokalnego procesu windykacji należności
  • Udział w projektach optymalizujących procesy księgowe oraz przejęciach funkcji księgowej

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w dziale księgowości
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2), znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów
  • Mile widziane: wykształcenie kierunkowe (np. studia ekonomiczne lub kursy w stowarzyszeniu księgowych), znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę u wiodącego operatora usług logistycznych
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny - MyBenefit, a w nim karta MultiSport i możliwość wyboru indywidualnie dopasowanych świadczeń z dostępnego koszyka (bilety do kina, bony i vouchery na różne zakupy lub usługi)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Jasne ścieżki rozwoju kariery – w SSC Raben Group pracownik może rozwijać się w ramach 3 ścieżek rozwoju: specjalistycznej, managerskiej, projektowej
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników
  • Wysoka kultura organizacyjna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paliwo w korzystnej cenie
  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • zniżki z kartą Makro

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Co nas wyróżnia?

Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

Praca w zespole wyzwala w nas energię.

Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

Uczymy się od siebie nawzajem.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: AR/DE/12/2021

AR Accountant with German, Baraniaka 6, Nowe Miasto, Poznań