Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AR Accountant with German / Specjalista ds. należności z językiem niemieckim

TENNECO Inc.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za zarządzanie portfolio klientów – proaktywny kontakt z klientem w celu zapewnienia terminowości płatności należnych od klientów oraz wyjaśnianie różnic wynikających z płatności (kontakt telefoniczny i e-mailowy).

  • Współpraca z klientami OEM (najwięksi producenci w branży motoryzacyjnej).

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, ustalanie i osiąganie celów w zakresie redukcji poza terminowych należności.

  • Stała współpraca z działami sprzedaży, logistyki i innymi wewnątrz firmy.

  • Ręczne księgowanie (faktur, not kredytowych, rozliczeń itp.).

  • Sporządzanie miesięcznych raportów i uzgadnianie kont.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2)

  • Umiejętności komunikacyjne w kontakcie z klientem

  • Zaawansowane umiejętności obsługi programu Microsoft Excel

  • Zdolności analityczne

  • Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziale należności.

  • Umiejętność obsługi systemu SAP.

To oferujemy

  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Prace w doświadczonym i dynamicznym zespole.

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Bardzo dobrą lokalizację przy stacji SKM.

  • Parking samochodowy oraz rowerowy dla pracowników.

  • Kursy języków obcych finansowane przez pracodawcę.

Tenneco jest jednym z wiodących światowych projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych przeznaczonych dla klientów oryginalnego wyposażenia i rynku wtórnego, z przychodami w całym 2021 r. w wysokości 18 miliardów dolarów i z około 71 000 członkami zespołu pracujących w ponad 260 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki naszym czterem grupom biznesowym, Motorparts, Performance Solutions, Clean Air i Powertrain, Tenneco napędza postęp w globalnej mobilności, dostarczając rozwiązania technologiczne na zdywersyfikowane rynki światowe, w tym pojazdy lekkie, pojazdy użytkowe, pojazdy terenowe, przemysłowe, sporty motorowe i rynek wtórny.

Przewiń do profilu firmy