Oferta pracy

AR/AP Accountant

Devire

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży CFM poszukujemy kandydata do pracy w 100% zdalnej na stanowisko Księgowego (AR/AP). Nasz klient oferuje zatrudnienie w centrum usług wspólnych w Bratysławie na Słowacji w oparciu o słowacką umowę o pracę (wynagrodzenie w Euro).

Twój zakres obowiązków

  • Ręczne tworzenie faktur i not kredytowych.

  • Działania naprawcze z powodu niewłaściwego fakturowania.

  • Księgowanie wyciągów bankowych.

  • Generowanie propozycji płatności, przetwarzanie płatności bankowych, wprowadzanie płatności ręcznych.

  • Księgowanie wszystkich przychodzących faktur.

  • Otwarcie i zarządzanie kontami dostawców, odpowiedzialność za poprawność danych dostawców (np. CODA).

  • Księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych.

  • Odpowiedzialność za archiwizację dokumentacji.

  • Przygotowanie instrukcji roboczych i udział w przygotowaniu procedur.

  • Przesyłanie statystyk.

Wymagania pracodawcy

  • Języki: angielski - średniozaawansowany (B1), polski - zaawansowany (C1)

  • Zaawansowana zajomość reguły podwójnego zapisu.

  • Umiejętność fakturowania.

  • Doświadczenie w pracy w księgowości.

  • Dobra znajomość przepisów dotyczących podatku VAT.

  • Średniozaawansowany poziom Excela.

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej w dynamicznym środowisku z naciskiem na dokładność i terminowość.

  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analizy danych.

  • Zorientowane na szczegóły i umiejętne zarządzanie czasem.

Pracodawca oferuje

  • Karta Multisport na aktywny czas wolny.

  • Dodatkowe 2 dni chorobowe w roku.

  • Dodatek sprzętowy / możliwość notebooka firmowego po okresie próbnym.

  • Premia za polecenie za polecenie nowego pracownika.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Roczny przegląd wynagrodzeń i premia dla firmy (może osiągnąć 120% średniego miesięcznego wynagrodzenia).

  • Dodatkowa składka na emerytalny plan oszczędnościowy.

  • Program kafeteryjny.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy