Oferta pracy

R115058
CUSHMAN & WAKEFIELD

Specjalista ds. Finansowych i Raportowania

CUSHMAN & WAKEFIELDO firmie

rondo Daszyńskiego 2b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Windykacja należności powstałych z tytułu najmu lokali

  • Egzekwowanie od najemców zabezpieczeń finansowych w formie kaucji, gwarancji bankowych oraz aktów notarialnych

  • Budowanie biznesowych relacji oraz uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach z klientem

  • Monitorowanie stanu zadłużenia, zabezpieczeń najemców oraz przygotowywanie wezwań do zapłaty – wprowadziłam małą zmianę

  • Sporządzanie raportów na potrzeby klienta oraz raportów wewnętrznych

  • Alokacja i uzgadnianie płatności otrzymanych od najemców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży nieruchomości komercyjnych

  • Znajomość podstawowych procesów windykacyjnych oraz ich obsługi

  • Biegła obsługa pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)

  • Wysoka motywacja, obowiązkowość, zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń oraz zdolność do pracy pod presją czasu

  • Nastawienie na jakość pracy przejawiającą się dokładnością i rzetelnością

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności komunikacji i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu specjalistów

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Program Multisport,

  • Świadczenia z funduszu socjalnego

  • Nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje