Oferta pracy

AR Team Leader - polska księgowość

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Biuro naszego Klienta zlokalizowane jest na Mokotowie. Praca odbywa się w trybie hydrydowym (3 dni home office).

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i zarządzanie pracą 5-osobowego zespołu

  • Obsługa 3 Spółek

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku

  • Raportowanie do udziałowców

  • Nadzór nad zgodnością wielu systemów sprzedażowych z systemem księgowym

  • Czynny udział w sprzedażowych projektach firmowych oraz w projektach optymalizujących pracę działu księgowości

  • Ścisła współpraca z biznesem i innymi zespołami w ramach struktury finansowej

  • Współpraca z audytorami oraz działami księgowości korporacyjnej udziałowców

  • Odpowiedzialność za rozliczenia barterowe

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia (warunek konieczny)

  • Praktyczna znajomość IFRS (warunek konieczny)

  • Min 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i zarządzaniu podległym zespołem

  • Doświadczenie w zakresie rozwoju i motywowania w codziennej pracy zespołu

  • Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju, proaktywnego podejścia w zakresie pomysłów zmian

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja biznesowa)

Pracodawca oferuje

  • Bogaty pakiet benefitów.

  • Praca zdalna, (po pandemii praca w systemie hybrydowym (2 dni z biura)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin