Oferta pracy

AR Treasury

EXIDE TECHNOLOGIES SSC Sp. z o.o.O firmie

EXIDE TECHNOLOGIES SSC Sp. z o.o.

Gdyńska 31

Poznań

Exide Technologies, amerykański koncern specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej dla odbiorców na całym świecie posiada jednostki organizacyjne i zakłady produkcyjne zlokalizowane w całej Europie.

W 2012 roku otworzyliśmy własne Centrum Usług Wspólnych, w którym obsługujemy jednostki organizacyjne Exide w Europie( łącznie 14 krajów) w zakresie księgowości, zakupów centralnych i innych procesów administracyjnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydtów na stanowisko:
AR TreasuryNumer ref.: Nr ref: AR/09/ENG

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (który jest globalnym językiem naszej firmy) wsparta znajomością innego języka ( j. francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, włoski)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy w obszarze zobowiązań i regulowania zobowiązań
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy

Zadania:

  • regulowanie zobowiązań wobec dostawców oraz realizowanie
    innych procesów płatności
  • monitoring zobowiązań, uzgadnianie sald na rozrachunkach
  • udział w procesach zamknięcia miesiąca
  • raportowanie wewnętrzne w zakresie cash management
  • proponowanie usprawnień w procesach
  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (m.in. kartę sportową, karty przedpłacone na święta, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków oraz urlopu wypoczynkowego)
  • wsparcie  i pomoc przełożonego
Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez Aplikuj

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji . Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko AR Accountant, prowadzonej przez EXIDE TECHNOLOGIES SSC sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.

EXIDE..... makes job exciting

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy