Oferta pracy

Architect IT

VIG PolskaO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VIG Polska

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Sparx Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena potrzeb biznesowych i IT oraz ich wpływu na istniejące systemy IT

  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań IT w ramach realizowanych projektów, spełniających oczekiwane wymagania biznesowe

  • Prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach

  • Współpraca z Analitykami Biznesowymi, Architektami IT i Analitykami Systemowymi

  • Konsultowanie proponowanych rozwiązań z interesariuszami (np. komitetem sterującym projektu)

  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu redukcję złożoności architektury IT

  • Dokumentowanie proponowanych rozwiązań wraz z ich ocenami

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości obsługi narzędzia Sparx Enterprise Architect

  • Dobrej, praktycznej znajomości technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych

  • Umiejętności tworzenia specyfikacji technicznej w notacji UML i czytania diagramów w notacji BPMN

  • Znajomości wzorców architektonicznych

  • Umiejętności radzenia sobie ze stresem, dojrzałości biznesowej i wysokiej motywacji

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Myślenia strategicznego

  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, B2B)

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Welcome bonus w postaci dowolnego szkolenia zewnętrznego

  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)

  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile

  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

VIG Polska

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza działalność oparta jest na fundamencie 190-letniego doświadczenia w branży finansowej.

Jeśli masz w sobie energię, jesteś ambitny, swobodnie poruszasz się w obszarze IT, znasz proces wytwarzania oprogramowania, umiesz rozmawiać, czujesz metodyki prowadzenia projektów i chcesz zrobić coś znaczącego – VIG Polska to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy