Oferta pracy

Architect / Project Manager

CBRE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

CBRE Group, Inc. to największa na świecie firma świadcząca usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracownikami (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

Odwiedź strony www.cbre.pl i kariera.cbre.pl

Architect/Project Manager
- umowa na zastępstwo
[rekrutacja prowadzona online]
Numer ref.: Lokalizacja: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca oraz wsparcie Konsultantów działu Wynajmu Powierzchni Biurowych min. w trakcie spotkań z Klientami i na spotkaniach roboczych, w obszarze dostarczenia usługi zintegrowanej (design, project management, project monitoring, wsparcie architektoniczne, wsparcie techniczne przy zawieraniu umowy najmu)
  • Udział w opracowywaniu ofert oraz prezentacji usług technicznych
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją projektów (w tym space planów, harmonogramów, test-fitów, weryfikacja projektów koncepcyjnych i wykonawczych w zakresie architektury)
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz wycen projektów i prac realizacyjnych
  • Nadzór nad wykonawstwem prac zgodnie z harmonogramem i budżetem projektów
  • Project Management i Project Monitoring dedykowanych projektów
  • Udział w inspekcjach nieruchomości, w odbiorach powierzchni biurowych, w spotkaniach roboczych / tele- i video-konferencjach
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami CBRE
  • Udział w przygotowywaniu oraz wygłaszanie prezentacji dla klientów i wynajmujących

WYMAGANIA:

  • Wyksztalcenie wyższe, architektoniczne i/lub w zakresie zarządzania projektami
  • Uprawnienia projektowe w zakresie Architektury (mile widziane)
  • Doświadczenie w projektowaniu powierzchni biurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom C1 w klasyfikacji Rady Europy, znajomość języka polskiego w stopniu biegłym- poziom C2
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności przygotowania i prezentowania dla szerszego grona odbiorców (kilkanaście osób)

OFERUJEMY:

Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Pakiet świadczeń:

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma MyBenefit
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Płatny program poleceń dla pracowników
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Szkolenia i rozwój
  • Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE
Please note that only applicants selected for interviews will be contacted.

Ogłoszenie archiwalne