Oferta pracy

Connectis_

Architect Security

Connectis_O firmie

  • Młyńska 23, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 11 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Connectis_

Młyńska 23

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie ruchu klienta oraz systemów i dostosowywanie rozwiązań bezpieczeństwa do potrzeb klienta

  • Konfiguracja, debugowanie, testowanie oraz tworzenie dokumentacji rozwiązań bezpieczeństwa

  • Współpraca z wielofunkcyjnym zespołem projektowym w celu określenia zakresu, ram czasowych, stworzenia rozwiązań technicznych i wsparcia bieżącej realizacji

Nasze wymagania

  • Znajomość OAuth 2, OIDC, JWT

  • Umiejętność pisania skryptów w Phyton/bash

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Architect Security

  • Znajomość mechanizmów uwierzytelniania i autoryzacji

  • Mile widziana znajomość rozwiązań open source, które umożliwiają implementację OAuth 2, systemów typu RBAC, ABAC oraz Google Cloud Platform

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Pakiet sportowy i medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego