Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt IT (m/k)

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • Budowanie architektury systemów IT w Grupie EFL w oparciu o koncepcję SOA. Tworzenie i konsultowanie pryncypiów architektury korporacyjnej IT.
    • Współpraca z zespołami analitycznymi i developerskimi oraz wsparcie jednostek biznesowych w celu wypracowania optymalnych rozwiązań informatycznych.
    • Wsparcie projektów w zakresie zapewnienia spójności wdrażanych rozwiązań z obowiązującą strategią architektury IT.
    • Zarządzanie repozytorium architektonicznym oraz standardami IT. Tworzenie dokumentacji architektonicznej.
    • Analiza rynku rozwiązań IT w celu identyfikacji aktualnych trendów i innowacyjnych rozwiązań. Weryfikacja ich przydatności biznesowej dla Grupy EFL.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum dwuletniego doświadczenia na tożsamym stanowisku.
    • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem Architekturą Korporacyjną.
    • Znajomości narzędzia Enterprise Architect. Umiejętności świadomego korzystania z notacji Archimate i UML (tworzenie dokumentacji).
    • Znajomości ram architektonicznych TOGAF.
    • Znajomości zagadnień z obszaru integracji systemów (szyna danych) oraz SOA.
    • Umiejętność strategicznego i twórczego myślenia. Otwartości na zmiany. Zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów biznesowych.
    • Budowania relacji opartej na współpracy i zrozumieniu potrzeb partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania.
    bottom1

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Europejski Fundusz Leasingowy
    bottom