Architekt / Analityk Systemowy

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

TUnŻ Warta S.A

Chmielna 85/87

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • Java

  • PL/SQL

  • SQL

  • Enterprise Architect

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • Angular

  • Docker

  • Oracle Forms

  • Oracle Reports

  • BI Publisher

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i opracowywanie architektury nowych rozwiązań informatycznych w obszarze systemów opartych o bazę danych Oracle, JAVA,

  • dokumentowanie i przekazywanie założeń architektonicznych, wymagań i wzorów dla odbiorców technicznych i nietechnicznych,

  • proponowanie unowocześnień i modyfikacji istniejących rozwiązań,

  • śledzenie trendów rynkowych,

  • udział w pracach projektowych związanych z rozwojem systemów informatycznych,

  • analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników,

  • identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i nie funkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji,

  • współpraca z przedstawicielami biznesu oraz pracownikami IT,

  • projektowanie struktur bazodanowych,

  • czytanie istniejącego kodu i jego odbiór od deweloperów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu informatycznym, technicznym lub matematycznym,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów informatycznych opartych o Oracle, JAVA,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość SQL, PLSQL,

  • znajomość rozwiązań opartych o szynę danych,

  • znajomość Enterprise Architect,

  • praktyczne doświadczanie w projektowaniu rozwiązań informatycznych,

  • samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność,

  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych,

  • doświadczenie w tworzeniu diagramów UML,

  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami np. Atlassian JIRA, Confluence.

  • znajomość Oracle Forms, Reports,

  • znajomość BI Publisher,

  • znajomość rozwiązań opartych o dockery,

  • znajomość Javy, Angular, technologii frontendowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • nagroda roczna

  • dostęp do dodatkowych benefitów

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności, samodzielność w realizacji celów,

  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy (na czas pandemii możliwość pracy zdalnej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne