Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Architekt aplikacji

Locon Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Master Data Management

  • Salesforce administration

  • Salesforce Development

  • Salesforce integration

O projekcie

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych (Location Based Services) i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce. Nasza Aplikacja Bezpieczna Rodzina pozwala monitorować położenie Twoich najbliższych. Zarówno w czasie rzeczywistym, jak i do kilku godzin wcześniej, dzięki funkcji historii lokalizacji. Dodatkowo funkcja SOS umożliwia natychmiastowe wezwanie pomocy. Każdego dnia nasze aplikacje wskazują 700 tysięcy lokalizacji w Polsce.

Działamy w modelu B2C, B2B, B2B4C współpracując z głównymi graczami polskiego rynku operatorów komórkowych. W ofercie posiadamy również lokalizatory GPS dla psa i kota, gps do samochodu, urządzenia do ochrony domu, lokalizatory personalne GPS oraz urządzenia dla firm. Wszystko po to, aby zapewnić Ci spokój i pewność w trosce o swoich bliskich.

Twój zakres obowiązków

Architekt aplikacji to kluczowy członek naszego zespołu, zajmujący się rozwojem produktu oraz obecnej i przyszłej wizji technologicznej. Jest odpowiedzialny za zapewnienie technicznego przywództwa w realizacji kierunku architektonicznego produktów firmy Locon - Bezpieczna Rodzina.

Nasze wymagania

  • Agile management

  • Scrum, Agile

  • Issue tracking tool

  • Jira

  • Knowledge repository

  • Confluence

  • Version control system

  • GIT, SVN

Mile widziane

  • JIRA

  • Platform Developer certificate

  • Sharing and Visibility Designer certificate

  • Integration Architecture Designer certificate

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • System prowizyjny - im większy sukces, tym większa premia :)

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Karta Multisport.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Program rekomendacji pracowników.

  • Cykliczne imprezy integracyjne.

  • Brak dress code’u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników