Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt - Architekt prowadzący

GD&K Group

  • Mogilska 65, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GD&K Group

Mogilska 65

Kraków

Twój zakres obowiązków

Chcemy Ci powierzyć wykonywanie następujących zadań:

• Pracę w zespole projektowym przy projektach biurowych i hotelowych realizowanych przez naszą Grupę, w tym UNITY CENTRE.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Posiadasz doświadczenie projektowe w branży architektonicznej.

  • Znasz w stopniu bardzo dobrym AutoCada, programy graficzne, pakiet Office.

  • Znasz język angielski na poziomie minimum dobrym.

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę.

  • Dokładnie i rzetelnie wykonujesz zadania.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę.

  • Stałe zatrudnienie lub współpracę.

  • Możliwości rozwoju.

GD&K Group

GD&K Group (www.gdkgroup.pl) jedna z wiodących na rynku firm deweloperskich, prowadząca inwestycje na krakowskim i warszawskim rynku nieruchomości, poszukuje osoby do pracy w Krakowie na stanowisku: ARCHITEKT / ARCHITEKT PROWADZĄCY / ARCHITEKT WNĘTRZ

GD&K Group prowadzi aktualnie rekrutację na kilka stanowisk w dziale projektowym.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje prosimy przesyłać wyłącznie poprzez przycisk Aplikuj.

CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy za tytułować według wzoru: imie_nazwisko_CV.doc imię_nazwisko_LM.doc. Do aplikacji prosimy dołączyć również portfolio.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie firmy tj. Meduza M65, ul. Mogilska 65/740 w Krakowie (lub alternatywnie w formie spotkania online