Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Asystent / Asystentka Architekta - koordynatora projektowania na budowie

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 14.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Architekt Asystent / Asystentka Architekta - Design koordynatora projektowania na budowie. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

    Uwaga: Please send English CV
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Udział w koordynowaniu projektowania w zakresie projektu wykonawczego w branży architektonicznej.
    • Sprawdzenie dokumentacji we wszystkich branżach przed wydaniem do realizacji.
    • Monitorowanie przygotowania i wydawania dokumentacji projektowej w nawiązaniu do harmonogramu budowy.
    • Prowadzenie rejestru otrzymywanej dokumentacji projektowej na budowie.
    • Prowadzenie rejestru wydawanej dokumentacji projektowej podwykonawcom.
    • Prowadzenie rejestrów zatwierdzeń dokumentacji przez firmy opiniujące / audytora.
    • Nadzór nad wprowadzaniem zmian / korekt / uzupełnień do dokumentacji wydanych przez firmę opiniująca / audytora.
    • Opracowanie rysunków uzupełniających / szkiców w trakcie budowy.
    • Prowadzenie rejestru zmian w dokumentacji projektowej Wparcie dla kierownictwa budowy w zakresie kontroli jakości dokumentacji projektowej.
    • Kontrolne / wybiórcze sprawdzenie dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej.
    • Monitoring i rejestr wprowadzonych zmian przez Klienta.
    • Działania promocyjne i nadzór nad przygotowaniem prezentacji dla zespołu budowy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność,
    • znajomość jęz. angielskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."