Oferta pracy

Architekt - Asystent projektanta

Planco Architekci Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Asystent

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie (pod nadzorem uprawnionego architekta) prac projektowych architektoniczno-budowlanych w zakresie projektu budowlanego, wykonawczego i przetargowego,
  • Inwentaryzacja obiektów budowlanych w szczególności handlowych.

Wymagamy:

  • Student co najmniej 3 roku lub absolwent Wydziału Architektury,
  • Znajomość obsługi komputera - programy: pakiet MsOffice, AutoCad, SketchUp,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu lokali handlowych i usługowych.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prowadzenie praktyki do uzyskania uprawnień projektowych,
  • Umowę o pracę,
  • Praca w systemie zdalnym w okresie pandemii.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy