Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt bazodanowy/ Główny Specjalista ds. wdrożeń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej  www.totalizator.pl.

    Obecnie do Centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Główne zadania:

    • Projektowanie i modelowanie struktur danych dla nowych rozwiązań informatycznych systemów
      i aplikacji back office, narzędzi administracyjnych,
    • Rozwój aplikacji bazodanowych,
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej na podstawie analizy biznesowej,
    • Współpraca z architektem IT w zakresie wypracowania pryncypiów i standardów architektonicznych,
    • Współpraca z analitykami biznesowymi i pomoc w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych,
    • Współpraca z deweloperami w zakresie projektowania baz danych,
    • Udział przy opracowywaniu wymagań SIWZ,
    • Wsparcie w procesie realizacji testów i wdrażania nowych rozwiązań na środowiska testowe
      i produkcyjne.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość technologii webowych, bazodanych i integracyjnych,
    • Znajomość baz danych rozwiązań Microsoft, UNIX/Linux, Oracle; MongoDB,
    • Praktyczna dobra znajomość języka SQL i/lub PL/SQL oraz umiejętności w zakresie poprawy jakości
      i strojenia kodu SQL i PLS/SQL,
    • Znajomość zagadnień związanych ze strojeniem wydajności i skalowaniem pojemności baz danych,
    • Umiejętność stosowania wzorców projektowych, modelowania UML,
    • Opracowywania dokumentacji technicznych i wymagań SIWZ,
    • Znajomość oprogramowania Enterprise Architect,
    • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu dużych systemów transakcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów wydajności i bezpieczeństwa.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
    • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy
    o przesłanie CV przy pomocy przycisku APLIKUJ

    Klikając w przycisk „Aplikuj", „Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Totalizatora Sportowego Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.