Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Bezpieczeństwa IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego, obecną na rynku od 1993 roku. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.
    line

    Aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MP/Security/0618
    line

    Zakres zadań:

    • opiniowanie projektów informatycznych pod kątem zgodności ze Standardami Bezpieczeństwa IT,
    • udział w tworzeniu i rozwijaniu standardów bezpieczeństwa informatycznego,
    • udział w projektach rozwojowych Departamentu Bezpieczeństwa oraz współpraca z jednostkami IT,
    • doraźne wsparcie merytoryczne w obszarze bezpieczeństwa IT dla pracowników innych jednostek organizacyjnych,
    • obsługa incydentów bezpieczeństwa IT.

    Od wybranej osoby oczekujemy:

    • doświadczenie w obszarze Bezpieczeństwa IT- minimum 2 lata,
    • umiejętność statycznej i dynamicznej analizy kodu,
    • znajomość jezyków: C#, Java, C/C++,
    • umiejętność modelowania zagrożeń,
    • znajomość architektury bezpieczeństwa systemów operacyjnych (Windows, Linux, Android, iOS) i frameworków wykonawczych (.NET i JRE),
    • znajomość OWASP TOP 10, OWASP Moblie TOP 10, OWASP S- SDLC,
    • praktyczna znajomość narzędzi do testów penetracyjnych,
    • znajomość języków skryptowych.

    W zamian nasz klient oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • realizację innowacyjnych projektów,
    • atrakcyjny pakiet socjalny,
    • możliwość częściowej pracy zdalnej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    line
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.
    bottom