Architekt Business Intelligence (BI)

Dr.Max Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Business Intelligence

  • BI

  • SQL

  • Oracle DB

  • MS SQL

  • MS PowerBI

Mile widziane

  • MDX

  • DAX

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z architektami i developerami w ramach organizacji Dr.Max w celu tworzenia nowych rozwiązań Business Intelligence, raportowania i analizy danych

  • Koordynacja prac pomiędzy analitykami biznesowymi, analitykami technicznymi i zespołem Group BI w Dr.Max BDC

  • Komunikacja z użytkownikami biznesowymi i lokalnymi analitykami BI, przygotowywanie zadań dla zespołu deweloperskiego oraz ich weryfikacja i koordynacja

  • Kierowaniem procesem technicznym oraz organizacyjnym w ramach wdrażania złożonych projektów Business Intelligence w Dr.Max Poland

  • Zbieranie wymagań biznesowych, tworzenie wniosków projektowych oraz dbałość o ich pomyślne wdrożenie jak również potwierdzenie zgodności

  • Definiowanie raportów: projektowanie nowych i zarządzanie zmianami w istniejących raportach oraz pulpitach nawigacyjnych

  • Zapewnienie jakości danych oraz definiowanie i utrzymanie słowników biznesowych

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z platformą raportowania dla zespołów lokalnych oraz Grupowych

  • Szkolenie i wsparcie innych członków zespołu oraz lokalnych użytkowników

Nasze wymagania

  • Ponad 5 lat doświadczenia w pracy z technologią Business Intelligence, Data Analytics lub dowolnej podobnej

  • Rozumienie logicznych i fizycznych koncepcji modelowania danych (Inmon, Kimball i Data Vault)

  • Biegłość w komunikacji z bazami danych za pomocą SQL (Oracle DB/MS SQL). Inne języki (MDX, DAX, Python) będą dodatkową zaletą

  • Bardzo dobra znajomość zaawansowanych narzędzi raportowania BI, w szczególność MS PowerBI (warunek konieczny)

  • Zaawansowane zrozumienie zagadnień integracji danych (walidacja i czyszczenie), wiedza z zakresu projektowania i użytkowania złożonych baz danych i struktur raportowych

  • Bardzo dobra znajomość cyklu rozwoju projektu BI

  • Otwartość na ustawiczny rozwój i poznanie nowych narzędzi oraz rozwiązań

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz samodzielnej organizacji pracy z nastawieniem na osiąganie celów

  • Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci franczyzowej - najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników zatrudnionych przez uczestników sieci franczyzowej w Polsce to największy kapitał naszej sieci. W jej ramach cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy