Logo Pracuj.pl

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PKO Bank Polski SA

Chmielna 89

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • R

  • Python

  • Anaconda

  • Enterprise Architect

Mile widziane

  • Informatica PowerCenter

  • Power BI

  • VBA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektujesz i implementujesz złożone przepływy danych
  • wdrażasz nowe funkcjonalności w ramach budowanego Systemu Zarządzania Danymi
  • identyfikujesz grupy danych i określasz zależności pomiędzy nimi
  • koordynujesz oraz inicjujesz zmiany dotyczące wprowadzania i aktualizacji danych
  • odpowiadasz za aktualizację i efektywność procesów i standardów związanych z zapewnieniem optymalnej architektury danych
  • dbasz o efektywność i jakość repozytoriów opisujących architekturę danych (źródła, przepływy, wykorzystanie)
  • tworzysz koncepcje, plany i modele architektury danych oraz projektujesz jej kierunki rozwoju

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to statystyka, matematyka, informatyka, ekonometria, metody ilościowe
  • znasz: SQL, metodyki opisu architektury danych oraz metody analiz statystycznych
  • na co dzień korzystasz z MS Office, MS Project i innych narzędzi wspierających analizę i projektowanie rozwiązań np. Enterprise Architect
  • używasz R, Python/Anaconda (mile widziane będą Informatica/IDQ, Power BI czy VBA)
  • wiesz jak budować bazy danych i projektować interfejsy

  • znajomość zasad opracowywania i projektowania rozwiązań architektonicznych,
  • doświadczenie w zakresie wykonywania analiz eksperckich oraz tworzenie wytycznych i standardów w obszarze architektury danych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Architekt Danych, Chmielna 89, Wola, Warszawa