Oferta pracy

Architekt

LARK LEISURE HOEMS Sp. z o.o. O firmie

  • Darłowo, Koszalin

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych / modyfikację istniejących projektów domów modułowych, szkieletowych lub mobilnych,

  • udział w procesie rozwoju oferty produktowej,

  • udział w doborze odpowiednich materiałów, niezbędnych do produkcji,

  • wsparcie działu handlowego w przygotowaniu ofert,

  • współpraca z doświadczonym konstruktorem i technologiem.

Nasze wymagania

  • wysoka kreatywność i bycie na bieżąco z najnowszymi trendami w architekturze i wystroju wnętrz,

  • wysokie poczucie stylu,

  • min 2 lata doświadczenia w pracy architekta,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość programów AutoCAD, Photoshop, REVIT.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmach o podobnym profilu produkcji lub planujących rozwój w branżach pokrewnych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • mieszkanie służbowe o wysokim standardzie dla osób spoza Darłowa i okolic,

  • możliwość wykonywania części zadań w formie pracy zdalnej.

LARK LEISURE HOEMS Sp. z o.o.

Fabryka LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to największa w Europie Środkowo-Wschodniej i najnowocześniejsza fabryka domów mobilnych i modułowych z własną fabryką mebli. LARK Leisure Homes posiada punkty sprzedaży w całej Europie, jej produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy