Oferta pracy

Architekt – deweloper

HR Design Group

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Dla naszego klienta, jednego z największych deweloperów komercyjnych, poszukujemy osób na stanowisko Architekta do biur firmy w Warszawie oraz w Gdańsku i Krakowie.

Wybrana osoba będzie odpowiadała za tworzenie projektów parków logistycznych, centrów dystrybucji, obiektów produkcyjnych, itp. pracując w jednej, preferowanej przez siebie lokalizacji.

Architekt – deweloperNumer ref.: Nr Ref.: ARCH/WAW/0721 dla Warszawy / ARCH/GDA/0721 dla Gdańska / ARCH/KRK/0721 dla Krakowa

Główne zadania:

  • Sporządzanie koncepcji projektowych (budynki przemysłowe, magazynowo – biurowe).
  • Sporządzanie projektów technicznych, budowlanych, koncepcyjnych, inwentaryzacji budowlanych, wizualizacji.
  • Koordynacja międzybranżowa projektu.
  • Uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń, kontakty z urzędami.
  • Tworzenie due diligence nieruchomości w powierzonym zakresie.

Wymagania:

  • Absolwent/ka Wydziału Architektury.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD i REVIT.
  • 2-letnie doświadczenie przy tworzeniu projektów nieruchomości komercyjnych, idealnie przemysłowo – magazynowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne (kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, prowadzenie uzgodnień, zmian projektowych, itp.).

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie od zaraz lub w możliwie najszybszym czasie.
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B) lub umowy o pracę.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe.
  • Zwrot wszystkich kosztów podróży, narzędzia pracy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Inne benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne