Oferta pracy

Architekt Domenowy

ING Bank Śląski S.A.

15 00018 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • Kafka

  • WSO2

  • SQL

O projekcie

Centrum Eksperckie Touchpoint ma za zadanie wspierać lokalne zespoły deweloperskie oraz nadzorować proces wdrażania platformy Touchpoint - globalnej platformy, która jest podwoziem technologicznym dla projektów globalnych w obszarach danych, komunikacji Fast Data, bezpieczeństwa oraz front endu aplikacji.

Architekt będzie odpowiedzialny za kompleksową architekturę Touchpoint i będzie wspierać zespoły wdrażające elementy platformy Touchpoint - jednocześnie blisko współpracując z zespołami Touchpoint z całego świata.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie kompleksowej architektury Touchpoint dla ING PL oraz architektur referencyjnych dla poszczególnych obszarów (ze wsparciem dedykowanych analityków Touchpoint),

  • rola doradcza w zakresie architektury Touchpoint dla menadżerów z różnych obszarów w banku,

  • dbałość o rozwój portfolio aplikacji zgodnie ze standardami Touchpoint,

  • wprowadzanie nowych technologii i standardów zgodnych z Touchpoint,

  • projektowanie rozwiązań IT zgodnie z obowiązującymi standardami i regulacjami,

  • wsparcie i nadzór architektoniczny nad wdrożeniami systemów informatycznych w ramach projektów lokalnych i grupowych,

  • współpraca z partnerami biznesowymi, deweloperami, grupą ING i dostawcami.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w projektowaniu architektury IT,

  • wiedza na temat komunikacji miedzy systemami (REST, KAFKA, WSO2),

  • doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT,

  • wskazana znajomość relacyjnych baz danych SQL oraz technologii webowych,

  • znajomość wzorców i pryncypiów architektonicznych oraz bezpieczeństwa IT,

  • znajomość algorytmów i struktur danych,

  • umiejętności przywódcze i komunikacyjne,

  • biegła komunikacja w języku angielskim,

  • wykształcenie wyższe informatyczne.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą IT, DevOps, CI/CD,

  • znajomość środowiska bankowego, produktów i procesów, a także zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem IT.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]