Oferta pracy

Architekt - Doradca Klienta

DekorProjekt Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Lider na rynku kompleksowego wykończenia wnętrz poszukuje najlepszych specjalistów w zakresie sprzedaży wśród architektów. Od 2009 roku zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie wykończenia i wyposażenia mieszkań, apartamentów, domów prywatnych oraz we współpracy z największymi deweloperami.

Opis stanowiska:

  • Twoją rolą będzie dobranie oferty, pozyskanie klienta i poprowadzenie procesu projektowego.
  • Stawiamy na osoby ambitne i zmotywowane do aktywnej współpracy z klientem, ale posiadające również wiedzę techniczną i doświadczenie w projektowaniu wnętrz.
  • Poszukujemy projektanta do obsługi klientów w zakresie pakietów wykończenia wnętrz (kompleksowego wykończenia wnętrz, mebli kuchennych i zabudów).
  • Zależy nam na osobach zaangażowanych, które mogą dostosować się do pracy nie tylko w typowych godzinach, ale i w godzinach odpowiadających klientom, czyli popołudniowych i sobotnich, według grafika.
  • Dajemy możliwość szkolenia i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Prowadzimy projekty indywidualne i realizacje indywidualne oraz wykończenia w oparciu o pakiety wykończenia wnętrz.

Wymagania:

  • Poszukujemy najlepszych specjalistów w branży w zakresie sprzedaży kompleksowego wykończenia wnętrz z doświadczeniem w obsłudze projektów i pakietów wykończenia wnętrz;
  • Lub osoby zajmującej się do tej pory sprzedażą i doradztwem w zakresie asortymentu wykończenia wnętrz;
  • Lub osoby z doświadczeniem w obsłudze Klienta w dużych sieciach handlowych i marketach budowlanych;
  • Lub osoby pracujące w renomowanych studiach projektowych w zakresie projektów, obsługi klienta, doradztwa, wizualizacji oraz kosztorysów;
  • Oczekujemy znajomości programu SketchUp i V-ray (chętnie również inne programy projektowe, jak: pCon, CadDecor, Pro100, Archicad, Artlantis).

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na początek, docelowo umowę o pracę lub umowę o współpracę w zależności od preferencji oraz atrakcyjny system wynagrodzeń premiowych.
  • Zapewniamy telefon służbowy, komputer i oprogramowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy