Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt ds. Bezpieczeństwa Informatycznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: AB/AS/WAW/02/P

    Zakres zadań:

    • Projektowanie i rozwijanie architektury bezpieczeństwa środowiska IT
    • Projektowanie / opiniowanie specyficznych wymagań z zakresu bezpieczeństwa IT w projektach informatycznych
    • Rekomendacja rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT zgodnie z wymaganiami biznesowymi w projektach informatycznych
    • Rozwój narzędzi monitorowania bezpieczeństwa sieci infrastrukturalnych i systemów zarządzania incydentami bezpieczeństwa
    • Analiza ryzyk związanych z bezpieczeństwem IT, przeglądy i audyty w powyższym obszarze
    • Prowadzenie projektów z zakresu bezpieczeństwa IT w tym koordynacja testów penetracyjnych oraz monitoring wdrożonych poprawek
    • Podnoszenie świadomości pracowników i prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (z zakresu Systemów Informatycznych, Bezpieczeństwa IT lub pokrewne)
    • 5 – letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
    • Znajomość zagadnień w zakresie bezpieczeństwa systemów Windows, Linux oraz bezpieczeństwa sieci komputerowych i protokołów komunikacyjnych
    • Dobra znajomość działania, możliwości i konfiguracji typowych usług sieciowych
    • Znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych, usług sieciowych i baz danych
    • Znajomość rozwiązań infrastrukturalnych zapewniających bezpieczeństwo i separację sieci
    • Znajomość procesów, systemów i technik badania podatności
    • Wiedza z zakresu technik testów penetracyjnych WEB, monitorowania i zarządzania zdarzeniami oraz incydentami bezpieczeństwa
    • Znajomość rozwiązań kryptograficznych i zarządzania infrastruktura klucza publicznego
    • Znajomość wymagań normy ISO 27.000
    • Dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (również we współpracy z poddostawcami)

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza i doświadczenia  z systemami zarządzania  automatyką sieci energetycznych SCADA
    • Wiedza w zakresie ochrony danych osobowych
    • Certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa IT – CISSP, CISA, CISM lub pokrewne
    • Wiedza i doświadczenie w pracy ze standardami NIST, ISO31000, PCI DSS, COBIT, IRAM, ITIL
    • Wiedza z obszaru informatyki śledczej
    • Wiedza z zakresu programowania (zastosowania, możliwości, typowe błędy popełniane przez programistów)

    Klient Oferuje:

    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
    • Praca w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
    • Możliwość rozwoju
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email

    [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Architekt ds. Bezpieczeństwa Informatycznego.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.