Oferta pracy

Architekt ds. infrastruktury IT

NEONET S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WAN

  • MPLS

  • VPLS

  • SDWAN

  • Data Center

  • DRC

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie architektury rozwoju i integracji systemów IT.

  • Opracowanie strategii rozwoju infrastruktury IT.

  • Wspieranie w doradztwie biznesowym w definiowaniu inicjatyw i projektów.

  • Analiza i ocena rozwiązań rynkowych i ich przydatności dla organizacji.

  • Monitorowanie zmian w systemach pod kątem zgodności z wypracowaną architekturą docelową i standardami.

  • Pełnienie roli architekta IT w wybranych projektach dotyczących infrastruktury IT.

  • Wspieranie kierowników projektów w planowaniu, wycenie i realizacji projektów IT.

  • Przeprowadzanie PoC w obszarze Infrastruktury.

  • Wdrażanie i utrzymywanie środowisk opartych o Microsoft Windows Server.

  • Administrowanie Office365.

  • Proaktywny monitoring infrastruktury.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży IT.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań informatycznych.

  • Doświadczenie w projektowaniu nowoczesnych systemów informatycznych.

  • Doświadczenie w tworzeniu i integracji systemów informatycznych.

  • Znajomość rozwiązań z zakresie infrastruktury IT (serwery, macierze, LAN/WAN/MPLS/VPLS/SDWAN, Data Center, DRC, bezpieczeństwo, wirtualizacja HyperV).

  • Znajomość rozwiązań chmurowych Azure/AWS, doświadczenie w modelu IaaS.

  • Ogólna znajomość zagadnień sieci Ethernet, protokołu TCP/IP, usług sieci Internet.

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne.

  • Znajomość aktualnych trendów, standardów i rozwiązań IT.

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów zarządzania infrastrukturą.

Mile widziane

  • Znajomość licencjonowania produktów technologicznych.

To oferujemy

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy