Oferta pracy

Architekt ds. nowych koncepcji

MAD S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Murapol Architects Drive S.A. jest pracownią projektową, której biura mieszczą się w 4 miastach Polski. Do zadań spółki należą usługi w zakresie akwizycyjnym, projektowym i inżynierskim wobec Grupy Murapol, która od 18 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski.
Architekt ds. nowych koncepcjiNumer ref.: Nr ref: ARNK/WAW/09/2020

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy weryfikacji nieruchomości pod kątem możliwości zabudowy, poprzez opracowywanie koncepcji i współpracę przy projekcie budowlanym
  • Tworzenie analiz chłonności poprzez zaproponowanie maksymalnej możliwości wykorzystania terenu i wybraniu optymalnej wersji zabudowy decydującej o zakupie danego gruntu
  • Tworzenie rozbudowanych koncepcji zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
  • Zdiagnozowanie zagrożeń i słabych punktów danej nieruchomości przy współpracy z multidyscyplinarnym zespołem
  • Opracowywanie strategii projektowej dla wieloetapowych Inwestycji mieszkaniowych
  • Reprezentowanie Inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • karty
    sportowe
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery
    i rozwoju zawodowego
  • wyjazdy integracyjne

O Grupie Murapol:

  • 19 lat na rynku deweloperskim
  • 65 zrealizowanych inwestycji
  • 285 wzniesionych budynków
  • 17 800 oddanych mieszkań
  • 475 fachowców różnych specjalizacji
  • Oddziały w 15 miastach Polski
...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
      W temacie prosimy o umieszczenie nr referencyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy