Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt ds. utrzymania systemów

  • Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

    Jesteśmy firmą IT realizującą różnorodne projekty dla sektorów: produkcji, energetyki i militarnego. Zatrudniamy ok 100 pracowników. Programujemy, integrujemy i wdrażamy zarówno własne, jak i gotowe rozwiązania.

    Poszukujemy Architekta ds. utrzymania systemów, który dołączy do naszego Działu Rozwiązań JEE i Integracji Systemów.

    Opis stanowiska:

    • współpraca z architektem rozwiązania w zakresie konfiguracji, instalacji i utrzymania od etapu planowania rozwiązania do finalnego przekazania klientowi;
    • przygotowanie systemów do utrzymania zgodnie z międzynarodowymi standardami;
    • zarządzanie obszarem ILS;
    • zarządzanie konfiguracją;
    • udział w międzynarodowych projektach;
    • specyfikacja technicznych elementów rozwiązania;
    • wytwarzanie dokumentacji utrzymaniowej rozwiązania;
    • instalacja i konfigurowanie rozwiązań;
    • kontakty z klientami polskimi i zagranicznymi;
    • kontakty z dostawcami gotowych rozwiązań;
    • prowadzenie prezentacji systemów i rozwiązań;
    • utrzymywanie kompetencji.

    Oferujemy:

    • możliwość zatrudnienia na UoP lub współpracę B2B;
    • elastyczny czas pracy;
    • benefity: opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe i karta sportowa ;
    • lekcje angielskiego.
    • owoce dwa razy w tygodniu.

    Oczekujemy:

    • min. trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami  wdrożeń, konfiguracji i przygotowania systemów do utrzymania oraz we wsparciu klienta w działaniach serwisowych;
    • znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • gotowość do poszerzenia kompetencji w zakresie logistyki i utrzymania systemów wg standardów klienta;
    • samodzielność w działaniu w powierzonym obszarze.

    Mile widziane:

    • znajomość środowisk bazodanowych Postgresql, MySQL;
    • znajomość oprogramowania Middleware (Tomcat);
    • znajomość serwerów webowych (Apache http Serwer, NGINX);
    • znajomość systemów do monitoringu systemów typu: Produkty Elasticsearch, Zabbix, Nagios, lub inne;
    • znajomość systemów do zarządzania konfiguracją typu: Ansible/Puppet, Git/SVN;
    • znajomość narzędzi do wspierania ciągłości działania projektów (Jira);
    • metodologii SCRUM;
    • znajomość specyfiki realizacji projektów w sektorze lotniczym.

    Dodatkowym atutem będzie znajomość norm S1000D, S2000M i S3000L.

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj.