Architekt ERP

Empik S.A.

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Architekta ERP do zespołu Architektury Korporacyjnej. Przed nami nowa strategia i wymiana wielu systemów, które stanowią szkielet czołowego brandu retail i ecommerce w Polsce ⭐

Wyjątkowa okazja, aby dołączyć do zespołu od początku projektu i mieć realny wpływ na całość rozwiązania! 💪🏻

Masz ochotę wziąć udział w tej przygodzie❓

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji i architektury systemów informatycznych zgodne z najlepszymi praktykami rynkowymi i przyjętą strategią grupy Empik

  • projektowanie rozwiązań biznesowych w systemie ERP i integracji z systemami zewnętrznymi

  • rekomendacje najlepszych wariantów rozwiązań oraz analiza wpływu wariantów na docelowy zakres i kształt procesów biznesowych

  • zapewnienie zgodności architektury systemów z wymaganiami bezpieczeństwa, wydajności infrastruktury i standardów integracyjnych

  • proponowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii, narzędzi i usprawnień procesowych

  • współpraca z obszarem architektury obszaru ecommerce i definiowanie standardów technologicznych dla grupy Empik

Nasze wymagania

  • co najmniej 4 lata doświadczenia w projektach wdrożeniowych systemów ERP (Dynamics 365/SAP) w obszarach Sprzedaż, Finanse lub Supply Chain

  • co najmniej 5 lat doświadczenia z architekturą, projektowaniem i integracją systemów IT w dużym, korporacyjnym środowisku

  • umiejętność pracy z użytkownikami biznesowymi i osobami z IT (jeśli to lubisz)

  • swoboda w korzystaniu z UML, BPMN, Enterprise Architect lub VISIO (jeśli cenisz oldschool)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

  • proaktywność w działaniu, umiejętność rekomendowania rozwiązań i wyciągania trafnych wniosków

  • umiejętność komunikowania się na wszystkich poziomach organizacji, łączenie różnych celów i priorytetów, wypracowywania kompromisowych rozwiązań i przede wszystkim nieprzerażania Cię, że są tacy którzy myślą inaczej niż Ty

  • chęć dzielenia się wiedzą, dobrymi praktykami, dążenie do ciągłego rozwoju, swojego oraz otoczenia

Mile widziane

  • doświadczenie w branży FMCG

  • doświadczenie w systemach chmurowych

  • przynajmniej jeden wysokopoziomowy język programowania

Podział czasu pracy
70%

rozwój

30%

utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • architekt
  • product owner
  • project manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy