Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Front-End / Angular JS

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 01/71/Pzn

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Front-End / Angular JS. Jeżeli masz dobrą znajomość technologii i środowisk portalowych, to mamy dla Ciebie ciekawy projekt. Będzie on prowadzony z Wrocławia dla zagranicznego klienta z branży finansowej.

Do Twoich zadań należeć będą:

  • przygotowywanie architektury dla nowych rozwiązań webowych;
  • analiza techniczna istniejących systemów (portale w technologiach: JavaScript AngularJS, Polymer, PHP i innych);
  • rozbudowa portali o nowe moduły i komponenty;
  • przygotowanie planów migracji technologicznej systemów na technologie webowe;
  • wspieranie procesu knowledge transfer przy współpracy z zewnętrznym dostawcą oprogramowania;
  • prowadzenie zespołu programistów (zespół projektowy będzie składał się z kilku osób).

Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych;
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań Front-End, w tym znajomość Angular JS, PHP, LAMP, Symfony (Propel), JavaScript;
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • w zależności od projektu: przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub płynna znajomość języka angielskiego; w przypadku pracy w projekcie niemieckojęzycznym, Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia – więcej informacji o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj;
  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym,
prosimy przesyłać klikając:

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się