Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt

TSE POLSKA

  • Gdańsk, Łańcucka 2, Gdańsk

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca przy przygotowywaniu dokumentacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej,

  • kompleksowa organizacja kwestii formalno -prawnych związanych z procedurami uzyskania pozwolenia na budowę,

  • współpraca z Klientami w zakresie uzgadniania szczegółowych rozwiązań projektowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych,

  • podstawowa znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych,

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,

  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,

  • dokładność, precyzja oraz terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość realizacji samodzielnych projektów.

TSE POLSKA

Firma TSE Polska – biuro projektów oferujące usługi w zakresie projektów wielobranżowych (projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze, oraz nadzory autorskie), nadzór i prowadzenie inwestycji, wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych i wentylacji.

Przewiń do profilu firmy