Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w: Elizy Orzeszkowej 36A, 19-300 Ełk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Architekt

Rutkowski Development Sp. J.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie prac projektowych inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych

  • zlecanie współpracującym biurom projektowym zadań dotyczących prowadzonych projektów budowlanych

  • opiniowanie, optymalizowanie i zatwierdzanie rozwiązań architektonicznych

  • dbałość o sprawność projektowania zgodnego ze standardami firmy

  • odpowiedzialność za wysoką jakość projektu poprzez nanoszenie uwag do materiałów cząstkowych nadsyłanych przez projektantów

  • tworzenie detali budowlanych i architektonicznych

  • sporządzanie analiz chłonności na etapie pozyskiwania działek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku lub w projektowaniu budynków wielorodzinnych

  • znajomość nowoczesnych trendów rynkowych w obszarze zagospodarowania przestrzennego i architektury

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • nastawienie na jakość i detal w realizowanych projektach

  • znajomość programów AutoCAD, Sketchup, Revit

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie i dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę

  • niezbędne narzędzia do komfortowej pracy

  • możliwości, wyzwania oraz przewidywalną, ciekawą przyszłość

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń

  • kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję polskiego lidera rynku nieruchomości. Dynamicznie rozwijamy się, odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy przyjaźni Pracownikom, mamy świadomość, że są najważniejszym kapitałem naszej firmy, dlatego tworzymy oparte na wartościach środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą rozwijać się, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych Pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę.

Nasz Zespół to profesjonaliści utożsamiający się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy