Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Infrastruktury i Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!
      Biuro Główne
      Aleje Jerozolimskie 96
      Warszawa

      Zakres zadań na tym stanowisku:

      • Projektowanie rozwiązań sprzętowo-systemowych w infrastrukturze IT
      • Planowanie budżetu oraz planu związanego z wdrożeniem i utrzymaniem infrastruktury IT,
      • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań
      • Opracowywanie rekomendacji oraz uzgadnianie i ustanawianie standardów w zakresie standaryzacji technologii IT
      • Dostarczanie informacji o planowanych przez projekty zmianach w infrastrukturze IT, budowania strategii wprowadzania zmian,

      Oczekiwania wobec Kandydatów:

      • Wykształcenie wyższe techniczne
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
      • Praktyczne doświadczenia z zakresu projektowania, dokumentowania i wdrażania architektury infrastruktury technicznej złożonych rozwiązań informatycznych,
      • Bardzo dobra znajomość wirtualizacji serwerów (VMWare ESX, MS Hyper-V); serwerów Intel oraz systemów operacyjnych Linux, Windows,
      • Dobra znajomość pamięci masowych i SAN (w szczególności macierze EMC, Hitachi, HPE, IBM),
      • Dobra znajomość serwerów aplikacyjnych bazujących na stosie technologicznym Microsoft oraz rozwiązań bazodanowych MS SQL i nierelacyjnych baz danych,
      • Dobra znajomość rozwiązań open source i praktycznej wiedzy z zakresu ich wykorzystania w środowiskach produkcyjnych
      • Dobra znajomość tematyki LAN/ WAN (protokoły sieciowe, protokoły routing’u, urządzenia aktywne i pasywne CISCO),
      • Znajomość usług, komponentów, technologii, rynku, trendów w zakresie Cloud Computing (AWS, MS Azure),
      • Doświadczenie w tworzeniu Business Case i prowadzenia Proof of Concept,
      • Znajomość tematyki związanej z procesami ITIL, w szczególności w obszarze zarządzania pojemnością i dostępnością oraz zarządzania konfiguracją.

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Elastyczny czas pracy
      • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
      • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
      • Uczestniczenie w międzynarodowych projektach
      • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
      • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.